Anurex – opinie po nieskutecznej 5-tygodniowej kuracji

Hemoroidy to wstydliwy problem, który niestety dotyczy bardzo wielu ludzi. Nie spodziewałam się, że kiedyś mnie to spotka, ale też nie bardzo interesowałam się przyczynami tej choroby i sposobami, żeby temu zapobiec. Na szczęście, w dosyć krótkim czasie udało mi się pozbyć przykrych dolegliwości i całkowicie wyleczyć z choroby hemoroidalnej. Prowadzę mało aktywny tryb życia, tak naprawdę odkąd skończyłam liceum, nie ruszam się prawie wcale. Mam 36 lat, pracę biurową i wszędzie jeżdżę samochodem, chodzę tylko do sklepu. Nie mam psa, więc spacery też odpadają. No, po prostu jestem raczej typem leniwej osoby-kanapowca i dlatego mnie to dopadło.

Nie wstydziłam się pójść do lekarza, dzięki czemu moje leczenie mogło się rozpocząć bardzo szybko, niestety, doktor nie trafił za pierwszym razem z odpowiednim lekiem. Przepisał mi Anurex.

Anurex opinie

Bardzo zachwalał i powiedział, że w ciągu tygodnia powinnam pozbyć się przynajmniej bólu, który towarzyszył mi podczas wizyt w toalecie. Minęły dwa tygodnie, ale ból nie ustawał, postanowiłam więc ponownie udać się do lekarza, żeby doradził mi coś innego. Zmarnowałam chyba łącznie 5 tygodni na lekarzy, apteki, recepty… I przy okazji wyrzuciłam w błoto niemałą sumę pieniędzy. Anurex, tak samo jak inne leki, zupełnie nie zadziałał, a ja dalej czasami znajdowałam krew na papierze toaletowym…

Koleżanka z pracy zapytała czemu tak często muszę brać urlop, a że jesteśmy w dobrych relacjach to powiedziałam jej prawdę. Okazało się, że cierpiała na ten sam problem, ale z polecenia swojej mamy kupiła Varosin Forte Max i w kilka tygodni zupełnie pozbyła się hemoroidów.

Varosin Forte Max

Trochę nie chciało mi się w to wierzyć, że jeden lek może pomóc mi na tyle dolegliwości. W końcu oprócz bólu i krwi, odczuwałam także dokuczliwe swędzenie w okolicach odbytu i stale miałam wrażenie, że mój pęcherz nie jest do końca opróżniony. Jednak ostatecznie podjęłam decyzję o zakupie i nawet nie konsultowałam tego z proktologiem, w końcu gorzej być nie mogło… Varosin Forte Max nie dość, że wyleczył mnie z hemoroidów i pomógł zwalczyć wszystkie dolegliwości i objawy, to jeszcze nauczył mnie nowego podejścia do życia. Postanowiłam już więcej nie dać się hemoroidom, dowiedziałam się o przyczynach powstawania guzków i zmieniłam tryb życia na bardziej aktywny. 3 razy w tygodniu chodzę na długie spacery, raz w tygodniu udaje mi się ćwiczyć. No i zrezygnowałam z jeżdżenia wszędzie samochodem, szczególnie, kiedy jest piękna pogoda. Poprawił mi się humor i już nie myślę o bólu, a każde wyjście do toalety nie kończy się zaciskaniem zębów i modlitwą o jak najszybsze wyleczenie, bo w końcu już nic mi nie dolega. Łatwo lekceważyć choroby, dopóki nie zaczniemy wprost cierpieć. Ja już nie muszę.

A jeśli jednak, kiedyś mnie znów dopadną hemoroidy, teraz wiem więcej o szybkim rozpoznaniu choroby, a oprócz tego, będę wiedziała, że Varosin Forte Max znowu mi pomoże. Polecam wszystkim walczącym z hemoroidami. Ja trafiłam na niego przypadkiem, więc niech wasz przypadek będzie równie szczęśliwy, a wy w końcu zdrowi!