Czopki Distreptaza – opinie o moich męczarniach

Hemoroidy to wstydliwy problem, który niestety dotyczył także mnie. Siedzący tryb życia, ciąże, zła dieta. Wstydziłam się w ogóle o tym mówić ale w końcu musiałam iść do lekarza. Lekarz zalecił mi czopki Distreptaza.

Wybrałam czopki Distreptaza przez opinie

Już sama forma czopków nie bardzo mi odpowiadała ale byłam zdeterminowana by pozbyć się problemu. Aplikowanie nie było zbyt przyjemne gdyż hemoroidy sprawiały mi ból. Czułam także dyskomfort zanim czopek się rozpuścił. No i po 2 tygodniach kuracji nie zauważyłam żadnej znaczącej poprawy. Swędzenie i ból nie ustąpiły. Być może hemoroidy troszkę się zmniejszyły ale krwawienia i ból nadal mi towarzyszyły. Stwierdziłam, że Distreptaza to nie jest lek dla mnie. Nie uzyskałam obiecanych w ulotce rezultatów a aplikacja czopków za każdym razem była nieprzyjemna. Mój dyskomfort zaczął być widoczny na zewnątrz, przestałam spotykać się z koleżankami bo nie dawałam rady tak długo siedzieć udając, że nic mnie nie boli. Moje życie towarzyskie kompletnie umarło. W pracy co chwila wychodziłam do toalety bo nie dawałam rady tylu godzin spędzać w pozycji siedzącej.

To było bardzo uciążliwe. Musiałam więc coś zmienić.

Varosin Forte Max opinie

Zaczęłam szukać w internecie jakichś skutecznych metod i przeczytałam, że dość dobre opinie ma maść Varosin Forte. Zamówiłam ją więc w internecie z oficjalnej strony – https://varosinforte.pl/. Forma maści wydała mi się lepsza bo miałam nadzieję na uniknięcie bólu w czasie aplikacji. Na początku zdziwiłam się, że jest to maść na żylaki ale przecież hemoroidy to też żylaki, tyle ze odbytu. Miałam rację, że maść zdecydowanie lepiej się aplikuje niż czopki. Aplikacja nie sprawiała żadnego dyskomfortu a dodatkowo maść po posmarowaniu daje wyraźne uczucie chłodu i od razu sprawia ulgę.

Poczytałam skład maści i spodobało mi się, że jest naturalny – jest tam wyciąg z kasztanowca, który wzmacnia naczynia krwionośne a także babka lancetowata, która łagodzi stany zapalne. Smarowałam 3 razy dziennie i zauważyłam, że z każdą aplikacją delikatnie mniej odczuwam swędzenie i ból. To juz było coś, co dawało mi nadzieję. Po tygodniu hemoroidy wyraźnie się zmniejszyły i krwawienia z guzków nie były już tak obfite. Wizyty w toalecie przestały tak bardzo boleć.

To dało mi motywację do dalszego leczenia i smarowania.

Po 3 tygodniach krwawienia ustąpiły całkowicie a guzki przy odbycie wyraźnie się zmniejszyły! Ból i swędzenie przestały towarzyszyć mi na codzień. Mogłam swobodnie siedzieć w pracy i wrócić do swoich nasiadówek z przyjaciółkami. Wróciła mi radość życia! Dziewczyny dziwią się, że stałam się taka radosna i promienna. Ale ja po prostu w końcu jestem szczęśliwa! Od czasu leczenia minął już miesiąc i praktycznie zapomniałam już o hemoroidach. Cieszę się, że trafiłam na te dobre opinie i kupiłam Varosin Forte. Czuję, że odzyskałam moje życie – bez bólu, krwawienia i swędzenia! 🙂 Poleciłam Varosin Forte mojej mamie bo ma ciągłe problemy z żylakami na łydkach. Dopiero zaczęła ją stosować ale ja jestem pewna, że jej pomoże, bo przecież sprawdziłam to na własnej skórze. Każdemu kto boryka się z hemoroidami, mogę śmiało i szczerze polecić tę maść. Na mnie zadziałała fantastycznie!