• Eliminuje hemoroidy
 • Zwalcza ból, pieczenie i swędzenie
 • Zawiera wyciąg z kasztanowca
 • 100% naturalny skład

cena/jakość: 5/5

Wybrałem Hemorectal. Opinie z sieci były przekonujące!

Każdy może mieć ten sam problem. Hemoroidy to niestety bardzo duże utrudnienie, niezależnie od płci i wieku. Ja jako doświadczony mężczyzna nadal wstydzę się tego problemu i wiem, że robi to wiele innych osób. Po co jednak mamy się z tym zmagać? Wstydzić przed partnerką? Trzeba działać.

Zacząłam od Hemorectal przez opinie z sieci

Ja zacząłem stosować wszystkie dostępne maści, tabletki i doszło do tego, że musiałem używać czopków. Zdecydowałem się na Hemorectal. Czopki mają być stosowane przed snem. Jeżeli objawy są duże i nieznośnie, to dwa razy dziennie. Kuracja nigdy ma być skuteczna i szybka, ale niestety taka nie jest. A dodatkowo stosowanie czopków jest problematyczne i nie sprawia przyjemności. Stosowałem jeden czopek przed snem, jednak rano budziłem się z problemem, który mnie nie opuszczał. Szczypiąca i swędząca skóra nie jest niczym przyjemnym.

Dobre opinie na temat Varosin Forte

W końcu miałem tego dość. Musiałem poszukać czegoś, co zwalczy hemoroidy i pozwoli mi spać, i żyć spokojnie. Jestem aktywnym mężczyzną, zarówno w życiu, jak i w nocy. Dlatego chciałem pozbyć się tego wszystkiego raz na zawsze! Łatwo nie było, bo byłem już bardzo zmęczony stosowaniem tych wszystkich środków, które w żaden sposób nie pomagały. W końcu znalazłem informacje na temat Varosin Forte. Pomyślałem, że spróbuję. Uważam, że to jest moja ostatnia deska ratunku, po tym, co przeczytałem.

„To maść, która na pewno ci pomoże. Ja po tygodniu nie miałem już problemu”.

Tak też zrobiłem. Zacząłem stosować maść. Początki były trudne, bo maść przynosiła duże ukojenie i przede wszystkim poczucie chłodu. Jak wiadomo, tylne części ciała są bardzo wrażliwe, a taki chłód może nas naprawdę postawić na nogi. Po kolejnym stosowaniu nie było już tego problemu. Maść wchłaniała się szybko, więc chłód też szybko znikał. Miejscowe stosowanie sprawia, że można sobie posmarować wybraną część. Co więcej, nawet regularnie stosowanie sprawia, że produkt wystarcza na długo, a nawet pozostanie po skończonej kuracji.

Dlaczego pozostaje? U mnie pozostał, bo problem szybko mnie opuścił. Po regularnym stosowaniu pożegnałem się z maścią. Hemoroidów już nie było, a ja nie odczuwałem żadnego dyskomfortu. Mogłem w końcu żyć bez problemów i dyskomfortu. Obecność babki lancetowatej w składzie maści pozwala złagodzić skórę i napięcie w okolicach odbytu. To wszystko sprawia, że oprócz pozbycia się hemoroidów możemy liczyć na przyjemną i miękką skórę. Powiem wam, same korzyści.

Jednego jednak żałuję. Że poświęciłem tyle czasu i pieniędzy na inne środki.

Stosowanie Varosin Forte okazało się najlepsze i przyjemne. Wszystkie inne produkty, w szczególności czopki, nie są żadną przyjemnością. Okazuje się, że obietnice producenta nie są żadnymi pustymi słowami. Duża ilość naturalnych składników w składzie tej maści, działa cuda. Po regularnym kremowaniu nie ma już czegoś takiego jak swędzenie, pieczenie, ból czy napięcie skóry. Ja przekonałem się, że regularne stosowanie pozwala zwalczyć wszystkie negatywne dolegliwości. Warto zdecydować się na Varosin Forte. Chociaż ja wiem, że już nie będę go potrzebował.

6 Odpowiedzi do Wybrałem Hemorectal. Opinie z sieci były przekonujące!

 1. paulla maciąg pisze:

  Niestety jestem osobą o dużej skłonności do alergii i muszę ostrożnie wybierać jakiekolwiek leki czy preparaty lecznicze. W sumie od razu pomyślałam o czymś bardziej naturalnym, ale tutaj też jest duży wybór preparatów… Sama nie wiem na co się zdecydować, jednak musze przyznać, że tyle pozytywnych opinii o Varosinie jest bardzo kuszące…

 2. adrian99 pisze:

  IMO, Hemorectal mnie skusił bardzo przystępną ceną i dość zróżnicowanym składem. Ale braku efektów przy zaawansowanych hemoroidach nie zrekompensuje jednak niska cena… Ostatecznie i tak musiałem kupić coś silniejszego.

 3. zosia p. pisze:

  Hemorectal w czopkach… kompletnie się u mnie nie sprawdził. Ta forma leczenia jest dla mnie najgorsza ze wszystkich, bardzo niekomfortowa. Zdecydowanie bardziej wolę smarowanie kremem. Czyli pewnie z tych dwóch środków sięgnę po krem.

  • krystek_częstochowa pisze:

   W ulotce napisali, że po 3 tygodniach bez poprawy należy odwiedzić lekarza. Niestety właśnie tak u mnie było – poprawa była zbyt delikatna, żeby mówić cokolwiek o właściwościach leczniczych Hemorectal. Na szczęście nie miałem żadnych skutków ubocznych po stosowaniu czopków, bo podobno i tak się zdarza… A zdarza się pieczenie lub obrzęk.

   • WERONA pisze:

    Co lekarz z tym u Ciebie zrobił? Przepisał coś innego?

    • krystek_częstochowa pisze:

     Był na początku skonfundowany, bo najwyraźniej większości pacjentom przepisywał hemorectal, który u mnie – no niestety – nie dał zamierzonych efektów. Powiedział, że spróbujemy z ekstraktami z kasztanowca i innych naturalnych roślin. Było to jednak jakiś czas temu, nie pamiętam niestety nazwy. Jednak już w zasadzie nie mam problemu z hemoroidami.

Dodaj komentarz