• Eliminuje hemoroidy
  • Zwalcza ból, pieczenie i swędzenie
  • Zawiera wyciąg z kasztanowca
  • 100% naturalny skład

cena/jakość: 5/5

Jak stracić kontrolę. Procto Hemolan Control – opinie po nieudanej kuracji

Jestem dosyć młodym mężczyzną, do trzydziestki mi jeszcze daleko, więc zdawało mi się, że problem hemoroidów nie będzie mnie dotyczył jeszcze przez długi czas. Niestety, ten problem dotknął mnie całkiem niedawno. Ze względu na moją pracę w korporacji, większość czasu spędzam siedząc przed komputerem, do tego mało aktywny tryb życia i lekka nadwaga, dieta uboga w warzywa i wodę- nie trzeba było wiele, aby hemoroidy dopadły i mnie. Okazuje się, że wiek nie ma praktycznie żadnego znaczenia.

Początkowo objawy były praktycznie nieodczuwalne, lekkie, aczkolwiek niezbyt drażniące, swędzenie. Ale z czasem ból był coraz silniejszy, przeszkadzało mi to w pracy. A jak już doszło do krwawienia, wizyta u lekarza nie dało się uniknąć. Dopiero lekarz uświadomił mnie, co tak naprawdę się dzieje, ja sam, jak typowy facet, odciągałem wizytę do ostatniej chwili, do tego nie miałem zupełnie świadomości, co może być przyczyną dyskomfortu. Lekarz polecił mi Procto- Hemolan control w tabletkach.

Procto Hemolan Control opinie

Mówiąc szczerze, wizyta u lekarza nastroiła mnie pozytywnie. Prawda jest taka, że o leku Procto-Hemolan control słyszy się bardzo często- reklamy występują zarówno w radiu, jak i telewizji. Liczyłem więc na szybką poprawę stanu zdrowia i pozbycie się hemoroidów. Na brak kasy nie narzekam, ale nie ukrywam, że niewysoka cena produktu tylko mnie utwierdziła w wyborze moim i lekarza. Sama kuracja też trwa długo, to zdecydowanie kolejny plus. Mimo tego, że Procto- Hemolan control miał, jak mi się wydawało, same plusy, nie zdał egzaminu. Możliwe, że zalecana długość zażywania leku jest zbyt krótka. Sam sposób leczenia też może być niewłaściwy, dlatego po nieudanej próbie wyleczenia się z hemoroidów, następnym moim celem była maść, nie tabletki. Dodatkowo, w moim przypadku doszło do podrażnienia żołądka, na skutek czego przez kilka dni borykałem się z problemem biegunki i wymiotów. Podejrzewam, że gdybym wcześniej zajrzał do internetu i poczytał opinie na temat Procto- Hemolanu, uniknąłbym tej sytuacji z powodzeniem.

Z problemem zwróciłem się tym razem do aptekarki. Nie chciałem wracać do mojego lekarza rodzinnego, bałem się kolejnego zawodu. W aptece zastrzegłem, że tym razem chcę się leczyć kremem, na co pani zaproponowała mi kurację maścią Varosin Forte Max.

Nie spotkałem się z tym produktem w reklamach, ale, jak widać po moim wcześniejszym wyborze, nie należy się tym sugerować. Stosowałem  Varosin przez kilka nastepnych dni zgodnie z ulotką. Konsystencja była doskonała, co zdecydowanie ułatwiało aplikację leku, szczególnie w trudno dostępne miejsca. Już po tym krótkim czasie (niecały tydzień) zauważyłem poprawę, która z każdym kolejnym dniem była coraz większa. Ból znikał, siedzenie w pracy nie było już uciążliwe. Z kolei po czasie zalecanym na stosowanie leku, po hemoroidach nie było już śladu. Wiem, że szybko nie wrócą, Varosin działa także na przyczyny powstawania hemoroidów, nie tylko leczy już te powstałe. W mojej opinii Varosin Forte Max to nie tylko szybkie i skuteczne działanie, ale także dobrze wydane pieniądze.

7 Odpowiedzi do Jak stracić kontrolę. Procto Hemolan Control – opinie po nieudanej kuracji

  1. zając42 pisze:

    Procto Hemolan Control jak sama nazwa wskazuje, jest tylko do kontroli! A nie można mieć już żadnej kontroli nad ciałem, jeżeli hemoroidy wystąpiły. Więc kochani, nie stosujcie tego leku, jak już hemoroidy wyskoczą na waszym ciele.

  2. jaseinn4 pisze:

    chciałem tylko skromnie dodać, że bardzo cieszę się z tego jak działa obecnie nasz polski rynek medyczny, ze istnieją takie firmy i tworzą takie leki jak Varosin Forte Max. Jestem już znużony koncernami, które chcą nas od siebie uzależnić i w ogóle nie dbają o nasze zdrowie – a tutaj Varosin. Całkowite przeciwieństwo.

Dodaj komentarz