• Eliminuje hemoroidy
 • Zwalcza ból, pieczenie i swędzenie
 • Zawiera wyciąg z kasztanowca
 • 100% naturalny skład

cena/jakość: 5/5

Jak straciłem dużo pieniędzy. Himalaya – opinie o nieskutcznym środku

Hemoroidy to krępująca i bardzo przykra dolegliwość. Przekonałem się o tym szybko, bo mając 25 lat. Już w tak młodym wieku pojawiało się okropne swędzenie, problemy z siadaniem i z wydalaniem. Pojawiała się krew i nieprzyjemny, uporczywy ból. Początkowo problemy bagatelizowałem i liczyłem, że samoistnie ustąpią. Musiało minąć trochę czasu nim przekonałem się, że dolegliwość sama się nie wyleczy. Dlatego postanowiłem, że nie będę już czekał i znajdę środek, który raz na zawsze pomoże mi pozbyć się hemoroidów.

Postawiłem w pierwszej kolejności na preparat Himalaya.

Himalaya opinie

Miał wspomagać pracę organizmu, co w efekcie miało prowadzić do zwalczenia hemoroidów. Zażywałem ten środek przez trzy tygodnie licząc, że w końcu będę mógł normalnie funkcjonować. Wielka szkoda, że Himalaya okazało się tylko reklamową, nic nie wartą papką. Preparat w ogóle nie działał i nie zmniejszył poziomu mojej dolegliwości. Wciąż dokuczał mi silny ból w okolicach odbytu i wielkie problemy z załatwianiem się. Wyszło na to, że stosując ten preparat tylko straciłem cenny czas. A szkoda, bo był to okres naprawdę dla mnie nieprzyjemny.

Nie poddawałem się jednak. Uznałem, że najwyższa pora zacząć stosować pewne specjalne kremy i żele, które z założenia miały przeciwdziałać hemoroidom. Sięgnąłem nawet po znienawidzone przeze mnie czopki. I co? Jedna wielka zgroza. Dokładnie żaden z tych leków w żadnym momencie mi nie pomógł. Powoli traciłem cierpliwość, a nawet byłem gotowy wybrać się na jakiś chirurgiczny zabieg usunięcia hemoroidów. Na szczęście na jednym z internetowych forów wyczytałem o nowy kremie, który podobno fantastycznie sprawdzał się nawet w skrajnych przypadkach. Postanowiłem dać mu szansę.

Varosin Forte Max okazał się czymś, czego szukałem od dawna.

Varosin Forte Max opinia

Nowoczesny krem był pierwszym preparatem, który naprawdę skutecznie pomógł mi w walce z hemoroidami. Wystarczyły trzy dni, by hemoroidy zdecydowanie zaczęły się zmniejszać. Przestał dokuczać mi tak uciążliwy ból, miałem też o wiele mniejsze problemy z załatwianiem się. Byłem przeszczęśliwy, naprawdę bowiem myślałem, że czeka mnie jakiś zabieg. A wystarczyły kolejne 2-3 dni, bym całkowicie mógł zapomnieć o tej fatalnej dolegliwości. Hemoroidy zniknęły i do dnia dzisiejszego się nie pojawiły.

Jestem przeszczęśliwy, że mój stan w końcu się poprawił. Hemoroidy to niezwykle krępująca dolegliwość, skutecznie odbierająca pewność siebie. Nie wyobrażam sobie, bym mógł  być przez nie zadręczany jeszcze dłużej. Bardzo się cieszę, że Varosin Forte Max to krem stający na wysokości zadania: poprzednie preparaty były fatalne jakościowo i zupełnie nieskuteczne. Wielka szkoda, że musiałem aż tak długo czekać, by się o tym przekonać. Gdybym wcześniej sięgnął po Varosin Forte Max z pewnością mniej bym się nacierpiał.

Polecam ten środek dokładnie każdemu, kto ma podobne problemy do moich. Hemoroidy są strasznie uciążliwe i bardzo frustrujące, dlatego trzeba zrobić wszystko, by błyskawicznie się ich pozbyć. Varosin Forte Max to taki właśnie środek. Nie czekajcie i nie próbujcie byle czego – lepiej wykorzystać preparat, który daje maksymalne szanse na wyleczenie problemu.

8 Odpowiedzi do Jak straciłem dużo pieniędzy. Himalaya – opinie o nieskutcznym środku

 1. verona pisze:

  Pierwszy raz słyszę o tym kremie, chociaż nazwa Himalaya nie jest mi obca. Ten krem wcale nie wygląda na pierwszy rzut oka jak dobry krem na hemoroidy. Tak z ciekawości – sprawdził się on u kogoś?

  • jaca pisze:

   A można by, ale nie ma co się rozdrabniać.

   • silvvej pisze:

    Zgadzam się z ostatnim stwierdzeniem.
    Jest takie przysłówko na internecie
    “Dont make stupid people famous”
    I to samo się tyczy Himalayi.
    Nie ma co za dużo o niej pisać, bo przy takich złych środkach, twórcy aż wręcz chcą by pisać cokolwiek!

  • zoya pisze:

   Ja go stosuję na poparzenia albo ugryzienia, ew. na suche fragmenty skóry, gdy nie mam nic lepszego nawilżającego pod ręką. Jako maść na hemoroidy… niestety, ale już po samym składzie widać, że to nie ta liga i ten krem zwyczajnie się nie sprawdzi.
   Nie odbierzcie tego jako hejt – może u kogoś zadziała, ale ja sobie nie wyobrażam stosować go na TAKIE kłopoty. Od tego są inne preparaty.

 2. zajc pisze:

  Himalaya raczej nie sprawdzi się w działaniu na konkretny problem, zwłaszcza, że sam krem reklamuje się jako najbardziej uniwersalny na rynku. A przecież wiemy, że uniwersalizm (a na pewno już w przypadku medycyny) nie jest efektem pożądanym.

  • Adelajda32 pisze:

   Mój nos tez mi podpowiadał, że krem na wszystko to troszkę krem na nic…
   Z drugiej strony – olejek migdałowy i wyciąg z aloesu z pewnością dobrze nawilżą skórę. Może i będą w stanie razem z marzanną indyjską zadziałać przeciwbakteryjnie. Jednak nie na hemoroidy. 🙂

 3. magnolia pisze:

  Szkoda, że etykieta Varosinu Forte Max nie sugeruje bardziej, że będzie on dobry na hemoroidy…
  Już kiedyś trafiłam na ten krem, ale nie mam żylaków.
  Nie zamówiłam go, bo nawet nie zorientowałam się, że może być dobry na hemoroidy.
  A z nimi mam problem.
  Cóż. Człowiek uczy się całe życie.
  A może producent kiedyś zmieni opakowanie.

 4. Aga pisze:

  Cześć.
  Na stronie podobno oficjalnej (https://varosinforte.pl/) wyczytałam, że krem ma naturalne, bezpieczne składniki. Teraz moje pytanie brzmi, jakie to dokładnie składniki?
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz