• Eliminuje hemoroidy
 • Zwalcza ból, pieczenie i swędzenie
 • Zawiera wyciąg z kasztanowca
 • 100% naturalny skład

cena/jakość: 5/5

Jak wyrzucić pieniędze w błoto. Posterisan h – opinie po stosowaniu

Z problemem hemoroidów borykałam się od lat. Nie pozwalały mi one cieszyć się życiem, korzystać ze wszystkich przyjemności, jakie oferuje. Zwykła wycieczka rowerowa, czy wizyta na siłowni pozostawała tylko w sferze marzeń. Oficjalne przyjęcia były koszmarem, bo nigdy nie wiedziałam, czy będę w stanie usiąść przy stole. Nie mogłam również ubierać się tak, jak bym tego chciała, na wszelki wypadek dostosowując strój do siedzenia na samym brzeżku krzesła, lub bokiem. Z tego również powodu, czułam się nieatrakcyjna dla mojego partnera.

Posterisan H – opinie subiektywne po mojej kuracji

Codziennie borykałam się z bólem, zawstydzeniem i dyskomfortem. Nawet wizyta w toalecie nie obywała się bezboleśnie. Wypróbowałam mnóstwo środków, które według jego producentów, miały mi pomóc. Jednym z nich był Posterisan H.

Posterisan h

Zachęcona obietnicami producentów, postanowiłam spróbować. Zachęciły mnie opisy zawartych w nim nowoczesnych składników, które, jak sobie wyobrażałam, miały zdziałać cuda. Ponoć miała być to nowość, która „rozwiąże wszystkie moje problemy”. Tak się jednak nie stało. Po tygodniu stosowania Posterisan H, nie było nawet minimalnej poprawy. Na dodatek objawy takie jak ból, czy pieczenie tylko się nasiliły. Dopiero wtedy doczytałam w ulotce Posterisan H, że może właśnie spowodować ich wzmożenie. Byłam załamana. Stwierdziłam, że najwyraźniej tak już zostanie, nigdy nie będzie lepiej.

Ale się nie poddałam i szukałam dalej…

Przecież wypróbowałam cały asortyment jaki oferują apteki. Właśnie wtedy jedna z koleżanek poleciła mi Varosin Forte Max. Ponieważ nie kupuje się tego preparatu w aptece, byłam do niego dość sceptycznie nastawiona. Wydawało mi się, że tylko lek kupiony w aptece, może pomóc na tego rodzaju dolegliwości – ale jak się skończyło z poprzednim widziałam doskonale. Dodatkowo przeczytałam, iż jest on zrobiony wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego. Tu pojawiły się dodatkowe wątpliwości, bo jakim cudem jakieś „ziółka” mają mi pomóc, jeśli leki kupione w aptece nie dały rady? I dodatkowo cena!! Jak dla mnie była ona stanowczo za wysoka.

Ale zdecydowałam, że ryzykuję. I albo podziała albo w końcu zapisuję się na tą paskudną operację, bo już nie miałam zwyczajnie sił. Jak postanowiłam tak zrobiłam – ostatecznie zamówiłam Varosin z oficjalnej strony dystrybutora: https://varosinforte.pl/

Varosin Forte Max

Nieźle marudziłam w swojej głowie, że pewnie znowu straciłam pieniądze… 

Tym większe było moje zdziwienie, gdy już po kilku dniach stosowania Varosin Forte Max zauważyłam pierwszą zmianę. Zarówno uczucie pieczenia, jak i ból i swędzenie uległo zmniejszeniu. Może nie zniknęły od razu, ale ta poprawa napełniła mnie nadzieją na poprawę komfortu życia. Używałam więc dalej Varosin Forte Max. Można powiedzieć, że z dnia na dzień było coraz lepiej, a ja coraz bardziej nie mogłam się doczekać finalnych rezultatów. Teraz jestem wolna, wolna od bólu, dyskomfortu, wstydu.

Okazało się również, że Varosin Forte Max  jest bardzo wydajny i wart swojej ceny. W końcu mogę cieszyć się życiem. Wróciłam do moich ulubionych zajęć, wycieczek rowerowych. Teraz nic mnie nie powstrzymuje. Czuję się dużo pewniejsza siebie. Zniknął lęk, że na imprezie firmowej nie będę mogła normalnie usiąść przy stole. Czuję się również bardziej atrakcyjna, bo wiem, że żadna sytuacja mnie nie zaskoczy. Mogę śmiało powiedzieć, że Varosin Forte Max zmienił moje życie. Jestem wdzięczna koleżance za polecenie tego kremu. Dlatego właśnie chcę się podzielić moimi doświadczeniami z innymi, aby oni także spróbowali i cieszyli się rezultatami.

6 Odpowiedzi do Jak wyrzucić pieniędze w błoto. Posterisan h – opinie po stosowaniu

 1. czeslavv pisze:

  Posterisan h pomógł mi pozbyć się wysięku i pieczenia, jednak lekarz stwierdził, że nie będzie wystarczający do zmniejszenia guzków krwawniczych. Prawdopodobnie sięgnę po mocniejszą wersję.

 2. paweu pisze:

  W sumie jedno z tych sensownych porównań. Dwie dobre maści. Jednak zdecydowanie różne pod względem składu. Jedna zawiera E. coli a druga naturalne ekstrakty. Tak naprawdę wszystko zależy od stopnia zaawansowania naszych hemoroidów. Jeśli ma się naprawdę spory problem to można sięgnąć po posterisan h… ale tutaj kontrola lekarza pewnie jest wskazana. Z kolei jak ktoś ceni sobie naturalne ekstrakty to jak najbardziej varosin forte będzie odpowiedni.

  • sokolov pisze:

   W moim przypadku Varosin sprawdził się bardzo dobrze. Ale nie miałem zaawansowanych hemoroidów, aczkolwiek problem nadal istniał. Dzięki Varosinowi zmniejszył się do minimum… Ale sumienność w aplikacji kremu jednak przede wszystkim.

 3. Paweł, który dzięki wam się wyleczył pisze:

  Nie jestem typem człowieka który wierzy we wszystko co przeczyta w internecie, jednak zachęcony pozytywnymi opiniami postanowiłam zaryzykować zakup Varosinu Forte na https://varosinforte.pl – mam nadzieje, ze moge wrzucic tutaj linka. Ponieważ naprawdę długo borykałam się z tym raczej wstydliwym problemem. Na początku myślałam że sytuacja powtórzy się jak w przypadku innych podobnych preparatów, jednak ku mojemu zaskoczeniu Varosin Forte zaczął działać!! Po 2 tygodniach skóra wyraznie się naciągneła i hemoroidy zaczeły powolutku znikać. Mija 2 mieisąc od zaczęcia stosowania, hemoroidy nie powróciły a ja pierwszy raz mogę powiedzieć że jestem zadowolona z zakupu tego typu środka. Tak więc nie ma co czekać tylko wybrać to co skuteczne.

Dodaj komentarz