Lek Distreptaza – opinie po nieudanej kuracji

Czopki Distreptaza - opinie o moich męczarniach

Witajcie, ten problem zdrowotny już męczył mnie długo. W sumie to moja mama również chorowała na hemoroidy, więc można powiedzieć, że mam to w genach. Odkąd pamiętam, byłam osobą otyłą. Stosowałam różne diety cud, lekarstwa, dziwne napary, herbatki i tym podobne. Niestety nic nie działało, a otyłość nie znikała. Z upływem czasu dolegliwości przybywało. Wśród nich – żylaki odbytu.

Nigdy nie zwlekajcie z leczeniem!

Wiem co mówię. U mnie pierwsze symptomy były wyraźne, ale nie domyśliłam się zupełnie o co chodzi. Mrowienie i pieczenie w okolicach odbytu czasem się przecież zdarza, szczególnie latem. Można się odparzyć w tym miejscu bardzo łatwo. Stosowałam łagodzący żel intymny i ochronny, tłusty krem. Niestety to nie działało. Po czasie zaczęłam miewać krwawienia, po wypróżnieniu zostawał czerwony ślad na papierze. Jednak z tym też zwlekałam, zanim poszłam do lekarza już pojawił się mocny ból i wypadające guzki.

Czopki i Distreptaza a opinie lekarza

W moim przypadku lekarz przepisał lek Distreptaza oraz distreptaza w czopkach, do stosowania doodbytniczo. Nastręczyło mi to sporo problemów, aplikacja nie była łatwa. Początkowo jednak zmalało uczucie pieczenia, dyskomfort zelżał. Aplikowałam lek już prawie tydzień, czekając na rezultaty. Niestety już po kilkunastu dniach stosowania moje samopoczucie bardzo się pogorszyło, czułam jakby brakowało mi powietrza, duszności nasilały się szczególnie nocą. W dodatku pojawiła się wysypka na przedramionach. Małe, czerwone i swędzące krostki. Zmuszona byłam przerwać leczenie, mimo, że pozostały mi jeszcze 3 dni kuracji. Tak czy inaczej lek nie przyniósł realnych, obiecanych rezultatów, efekty uboczne znacznie przyćmiły potencjalne korzyści.

Nie mogłam jednak zrezygnować i musiałam znaleźć coś lepszego

Szukałam innej możliwości leczenia, na forum o tematyce hemoroidalnej trafiłam na maść Varosin Forte. Zachęcona dużą ilością pozytywnych komentarzy zakupiłam od razu 3 opakowania w cenie 2. Dodatkowo producent gwarantuje skuteczność działania, a jeśli nie to zwraca koszta. Ciekawy sposób, ale postanowiłam się sama przekonać. Pierwsze dni były bez zmian, lecz później czułam wyraźną ulgę i efekt chłodzenia. Na pewno zmniejszyło się pieczenie i mrowienie. Delikatna konsystencja kremu o przyjemnym, eterycznym zapachu to duży plus tego specyfiku. Zupełnie inny od tych chemicznych zapachów innych produktów tego typu. Minęły 2 tygodnie, ból nie nasilał się, wręcz osłabł. Siadanie nie było męczące i stresujące. Z pomocą dietetyka pracowałam nad swoim żywieniem i kondycją.

Zaparcia oraz długie posiadówki w toalecie już się nie zdarzały.

Bardzo pomógł mi w tym Varosin Forte, zdecydowanie polepszyło mi się po miesiącu kuracji. Guzki powoli się wchłaniały i mogłam spokojnie wypróżniać się, bez obawy o krwawienie czy ból. Teraz ważę już 57kg mniej i zdecydowanie lepiej się czuję. Varosin Forte pomógł mi wziąć sprawy w swoje ręce i pozbyć się wstydliwego problemu. Dzięki niemu miałam chęć wyjść do ludzi. Teraz czuję się pewniejsza siebie i piękniejsza, a maść stosuję nadal. Profilaktyka przede wszystkim. Polecam Varosin Forte każdemu, kto zmaga się z żylakami odbytu. Nigdy nie wiadomo, czy nie trafi właśnie na ciebie.

Martyna, 36lat