• Eliminuje hemoroidy
 • Zwalcza ból, pieczenie i swędzenie
 • Zawiera wyciąg z kasztanowca
 • 100% naturalny skład

cena/jakość: 5/5

Mam dosyć. Proktis m czopki – opinie po ogromnym rozczarowaniu

Uwierzcie mi na słowo:  hemoroidy to jedna z najgorszych rzeczy, jakiej możecie doświadczyć. Przekonałem się o tym bardzo boleśnie mając 22 lata. Już w tak młodym wieku, w okolicach mojego odbytu, zaczęły pojawiać się bolesne krwiaki, które niemiłosiernie uprzykrzyły mi życie. Sprawiały mi straszny ból, wzmagały problemy z załatwianiem się i nie dawały mi spać. Nie wyobrażałem sobie nawet, że może być aż tak źle. Nie należałem jednak nigdy do osób biernych, dlatego postanowiłem znaleźć jakieś lekarstwo na moją przypadłość. Jak się miało okazać, wcale nie było to takie proste.

Proktis m miał dobre opinie, więc uznałem, że najskuteczniejszym lekarstwem będą czopki.

Choć perspektywa ich stosowania wcale mnie nie cieszyła, postanowiłem dać im szansę. Zdecydowałem się na Proktis M czopki.

Proktis m

Skład wydawał się optymalny, producent zaś wiarygodny. Cóż, nie czekając na nic, zacząłem je stosować. Bez namysłu wykorzystywałem je przez ponad trzy tygodnie nim stwierdziłem, że chyba coś jest nie tak. W końcu po tak długiej kuracji powinna nastąpić jakaś poprawa. Nic a nic jednak się nie działo: hemoroidy dalej mi dokuczały, nie mogłem normalnie się załatwić i dostawałem niemal nerwicy z ich powodu. Dopiero narzeczona namówiła mnie, bym zmienił podejście w leczeniu, bo Proktis M czopki to lek ewidentnie nieskuteczny. Szkoda, że nie posłuchałem jej wcześniej…

Niemniej wciąż nie było kolorowo. Stosowałem różne tabletki, maści, a nawet inne czopki, a i tak nie było żadnych pozytywnych efektów. Zupełnie, jakbym pozostawał bierny. Strasznie mnie to irytowało: w końcu inwestowałem w te preparaty duże pieniądze, a nie doświadczyłem jakichkolwiek postępów w walce ze schorzeniem. Sam już nie wiedziałem, gdzie szukać pomocy – w niczym nie widziałem żadnego sensu.

W końcu jednak wyczytałem w Internecie o pewnej maści nowej generacji. I postanowiłem jej zaufać.

Varosin Forte Max postawił mnie na nogi w ekspresowym tempie. Maść tę znalazłem na ich oficjalnej stronie https://varosinforte.pl/

Varosin Forte Max opinia

Trzeciego dnia od pierwszej aplikacji zdecydowanie zaczynałem odczuwać komfort w okolicach odbytu. Hemoroidy się zmniejszyły, ból zmalał, nareszcie też mogłem zwyczajnie się wypróżnić. Ulga była niesamowita: w końcu przez ostatnie tygodnie naprawdę cierpiałem i wpadałem w furię. Stosowałem jednak Varosin Forte Max dalej, bowiem leczenie nie było jeszcze zakończone. I zdarzył się prawdziwy cud: hemoroidy, po tygodniu, całkowicie zniknęły. Po nieprzyjemnym uczuciu nie było śladu, a ja mogłem normalnie funkcjonować.

Nareszcie czuję się jak prawdziwy, zdrowy 22 latek. Nie muszę niczego się wstydzić i obawiać się, że hemoroidy będą mi przeszkadzały w codziennym funkcjonowaniu. Jestem zadowolony jak nigdy wcześniej, a wszystko dzięki Varosin Forte Max. Szkoda tylko, że wcześniej musiałem nacierpieć się stosując tak nieskuteczne środki jak np. Proktis M czopki. Nie dość, że czopki same w sobie są wyjątkowo niekomfortowe, to dodatkowo okazały się nieskuteczne.

Jeśli i Wy cierpicie przez hemoroidy, Varosin Forte Max jest maścią, którą serdecznie mogę Wam polecić. To naprawdę fantastyczne lekarstwo na uciążliwe hemoroidy. Nie dość, że pozwala pozbyć się ich raz na zawsze, to robi to w błyskawicznym tempie. To zdecydowanie najlepszy krem na rynku i nie ma żadnego sensu, by ufać innym preparatom. Są przereklamowane i nieskuteczne. Tylko Varosin Forte Max gwarantuje szybki i duży efekt.

11 Odpowiedzi do Mam dosyć. Proktis m czopki – opinie po ogromnym rozczarowaniu

 1. Pani Dudek pisze:

  Co trzeba przyznać Proktis M to naprawdę dobrze regeneruje błonę śluzową. Jednak bardzo długo trzeba go stosować, bo aż nawet minimum 20 dni. Uważam, że to bardzo długo. Jednak, w sumie jeśli chce się osiągnąć trwałe efekty, to kuracja nie może być krótka.

  • julA pisze:

   Do tej pory też tak uważałam, ale nie można generalizować. Wszystko zależy od zaawansowania hemoroidów, ale też od preparatu, który się używa. Oczywiste jest, że przy bardzo, bardzo zaawansowanych hemoroidach nie da się ich wyleczyć w 5 dni. Z tego co słyszałam Varosin Forte Max przez fajnie zbilansowany skład i dobre połączenie ekstraktów dość szybko wchodzi w leczniczą reakcję z hemoroidami. Jednak to i tak nie potrwa szybciej niż 10 dni, jeśli chce się zaleczyć je naprawdę trwale.
   Po prostu niektóre środki mogą działać bardzo szybko i być zbyt agresywne dla błony śluzowej.

   • karolewski m. pisze:

    Jedne leki można stosować przez x dni, inne dłużej niż x dni. Można się naprawdę pogubić. Może dziwak ze mnie, ale jakoś nie wierzę w mega szybkie efekty. Wolę, gdy preparat działa powoli, ale dokładnie. Piszesz, że Varosin i tak działa nieco szybciej od Proktisu M, ale czy też dobrze nawilża błonę śluzową? Tego szukam w preparatach

 2. zysia34 pisze:

  bardzo się cieszę z pojawienia Varosin Forte Max w Polsce. Wiele lat temu udało mi się sprowadzić oryginalny krem z USA i to było coś, bo wówczas w Polsce jeszcze nie było kremów, które miały tak dobre rekomendacje, oceny a co za tym idzie działanie.
  Jestem też mile zaskoczona ceną jaką ustalili dla Polskich klientów. Tak trzymać!

Dodaj komentarz