Na krawiące hemoridy nie pomoże. Cyclo 3 Fort – opinie po kuracji

Od pewnego czasu zauważyłam, że nie mogę usiedzieć w pracy. Od trzydziestu lat jestem pracownicą biurową urzędu skarbowego w Koszalinie. Jak nietrudno się domyślić, mój organizm po trzydziestu latach spędzonych w pozycji najczęściej siedzącej, zaczął po prostu protestować. Efektem tego protestu były hemoroidy. Wszystko bardzo mnie zaskoczyło i przeraziło. Kiedyś czytałam o hemoroidach mnóstwo artykułów w czasopismach dla kobiet, ale w życiu nie przyszło mi do głowy, że ta wstydliwa jednak przypadłość dotknie także i mnie. Nikomu w pracy nie mówiłam o tym, co mnie dotknęło, nie chciałam, żeby widzieli. Podejrzenie zaczęło wywoływać moje częste wychodzenie do toalety oraz niezręczne krygowanie się w sytuacjach, gdy miałam na sobie jasne spodnie lub lekko prześwitujące sukienki. Co będzie, jeśli zauważą jakiekolwiek ślady krwawienia? – pomyślałam. Przecież muszą być na to cholerstwo jakieś sprawdzone tabletki. Nie znałam jeszcze żadnej nazwy, bo po co znać, jeśli nie potrzebujesz? Trzeba było zrobić wywiad w przydomowej aptece!

Na pierwszy ogień idą tabletki!

Zaczęłam od tabletek, chociaż jedna znajoma, którą wtajemniczyłam w moje zdrowotne dolegliwości, polecała mi przemywanie się w przygotowywanych domowymi metodami miksturami. Szczerze mówiąc, nie miałam na takie zabawy zbyt wiele czasu, poza tym, jestem uczulona na niektóre gatunki ziół i wolałam zatem nie ryzykować. Tabletki to zawsze coś bezpieczniejszego i niezostawiającego śladów. Kupiłam cyclo 3 fort oraz jeszcze jeden specyfik, którego nazwy dokładnie już nie pamiętam.

Cyclo 3 Fort opinie

Tabletki zażywałam zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu, a jednak coś chyba poszło nie tak, bo hemoroidy, zamiast przystopować, dodatkowo przybierały na sile. Zastanawiałam się nawet, czy nie przemóc się i nie zacząć stosować tych ziołowych podmywań, o których wcześniej mówiła mi koleżanka. Byłam w stanie iść do piekła po cokolwiek, byleby hemoroidy ustąpiły i żeby wreszcie przestało mnie boleć. Najgorszemu wrogowi nie życzyłabym takiego bólu w połączeniu z krwawiącymi wybroczynami. Coś strasznego!

Varosin Forte Maxv pomógł mi pożegnać się z hemoroidami.

Na wiosnę, jak co roku w okresie Wielkanocy, odwiedziła nas znajoma z Belgii. Przy kobiecej, szczerej rozmowie okazało się, że i ona cierpi na hemoroidy. Wiecznie roześmiana, załatwiająca sprawy w toalecie w kilka minut, zawsze ubrana na jasno – zupełnie mnie zaskoczyła tym wyznaniem. Poleciła mi maść Varosin Forte Max.

Varosin Forte opinie

Wyznała, że to właśnie dzięki niej raz na zawsze pożegnała się z uporczywymi hemoroidami. Zdarza się od czasu do czasu lekkie krwawienie, ale nie jest ono tak duże, jak krwawienia w czasie, zanim Varosin Forte Max został przez nią odkryty. Byłam w szoku, że może istnieć tak dobry i sprawdzony środek na hemoroidy. Okazało się, że jest dostępny także u nas, w Polsce, tylko, że ja o tym nie wiedziałam. A chciałam już prosić Sonię o to, by po powrocie do siebie przysłała mi kilka opakowań maści. Zaczęłam próbować i muszę powiedzieć, że różnica jest nieporównywalna! Znowu cieszę się życiem i wykonuję swoje obowiązki bez żadnego dyskomfortu.

 

8 Odpowiedzi do Na krawiące hemoridy nie pomoże. Cyclo 3 Fort – opinie po kuracji

 1. Karol Maciejewski napisał(a):

  Czasami się zastanawiam czemu Varosin Forte Max ma na swojej etykiecie kobietę gładzącą nogi, skoro w moim wypadku tak dobrze działał na hemoroidy!

 2. Walentyna Kowalczyk napisał(a):

  Z tego co się orientuję, Cyclo 3 fort jest całkiem dobrym lekiem na problemy żylne… z wyłączeniem hemoroidów właśnie. Jest to swoiście ironiczne, ale ma zarazem ogromny sens, bo ciężko zrobić coś do wszystkiego.

  • Aniela Jaworska napisał(a):

   Też znam ten oficjalny przykaz! co gorsza, sporo ludzi, po dobrych doświadczeniach z tym lekiem reklamuje wszystkim swoim znajomym jako działający na praktycznie wszystko!

   • Gerwazy Kwiatkowski napisał(a):

    W sposób który opisujecie przejechałem się na cyclo 3 fort. Akurat miałem ogromny problem z żylakami na teraz a wysokie oceny leku i właśnie te opinie znajomych naprawdę mnie utwierdziły, że mi pomoże. Nie pomógł, a tamten tydzień wspominam tak źle, że szkoda gadać.

    • Ludmiła Sobczak napisał(a):

     Trzeba częściej powtarzać oficjalne informacje, a nie miejską legendę, by coraz mniej ludzi tak głupio z czegoś korzystała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *