Proktosedon czopki – opinie po wrzuceniu pieniędzy w błoto

Hemoroidy pojawiły się u mnie bardzo dawno. Nigdy nie poszedłem w ich sprawie do lekarza, bo nie wyobrażałem sobie badania per rectum. W momencie gdy jeden z hemoroidów wydostał się na zewnątrz lekko spanikowałem, bo zacząłem mieć problemy z podcieraniem się. Czasami po uszkodzeniu go zdarzały się spore plamy krwi na bieliźnie. Zacząłem szukać jakiegoś leku, więc poszedłem do apteki i wziąłem Proktosedon. Nie mogłem się zdecydować, czy chcę maść, czy czopki, więc wziąłem to, i to. Na noc aplikowałem czopek Proktosedon, a rano i po każdym załatwieniu się maść z tej samej firmy.

Proktosedon czopki opinie

Smarowałem, wtykałem i tak w kółko. Po czopkach czułem okropne pieczenie i chyba przez to miałem wrażenie, że rano jest lepiej. Jeśli chodzi o maść Proktosedon, to w sumie nie dała nic poza czymś, jakby uczucie nawilżenia. Za te dwa produkty zapłaciłem około 80 zł i wystarczyły na dwa tygodnie. Nie kupiłem ich więcej, bo po wyprawie do apteki miałem wrażenie, że te pozostałe są takie same. Nawet nazwywają się podobne. Milion maści i czopków a ich nazwy jak nie prokto-coś, to homo-coś.  Proktosedon niby w składzie ma hydrokortyzon, ale chyba gorszego sortu. Także aptekowym specyfikom podziękowałem.

Pewnego dnia jednak stało się to, czego się obawiałem. Oderwał się jeden z guzków. Krwi było bardzo dużo. Wstyd musiałem przełamać i jechać na pogotowie, bo była to niedziela. Szybko mi temat ogarnęli, ale powiem Wam, że przyjemnie nie było. Na koniec lekarz opowiedział mi o konieczności leczenia, bo skutki zaniedbanych hemoroidów mogą być tragiczne.

Zacząłem więc poszukiwania jakiegoś specyfiku, który będzie inny niż te bliźniaczo podobne leki z aptek. Zamawiałem wszystko jak leci. Nawet jakieś susze ekologiczne z drugiego krańca świata. W końcu już nie nawet sam jak, ale  trafiłem na stronę https://varosinforte.pl/.

Dłuższą chwilę zastanawiałem się, dlaczego ona się pojawiła skoro szukam czegoś na hemoroidy, a tam jak byk napisane, że jest na żylaki na nogach. Po czasie pomyślałem, że jest w tym sens. Żylaki to w końcu coś jak hemoroidy.

Varosin Forte Max opinia

Jak podsumowałem pieniądze wydane na dotychczasowe leczenie stwierdziłem, że cena za Varosin Forte Max będzie w tym przypadku jak za chusteczki. Zamówiłem na adres siostry, bo bałem się, że na paczce będą jakieś naklejki w stylu “maść na żylaki” i najem się wstydu. Okazało się, że niepotrzebnie. Nic takiego miejsca nie miało. Ot zwykła przesyłka. Niezwykłe natomiast okazało się to, co stało się po pewnym czasie.

U mnie hemoroidy były w stadium dość zaawansowanym więc nie nastawiałem się na cuda na kiju. Przez pierwsze trzy dni miałem wrażenie, że absolutnie nic się nie dzieje. Po tym czasie nastąpił przełom! Varosin Forte Max stosowany regularnie przez te 3-4 dni sprawił, że dyskomfort i większość objawów praktycznie zniknęła. Stosuję Varosin już około dwóch miesięcy i postęp w leczeniu jest bardzo duży. Byłem na badaniu u proktologa i po przeczytaniu opisu z izby przyjęć stwierdził, że guzki zmniejszyły się o połowę. Jest to dla mnie wielki sukces i nauczka na przyszłość. Nie wszystko co stoi na półce w aptece musi pomóc i wyleczyć. Mi Varosin Forte Max bardzo pomógł i dalsze leczenie i profilaktykę mam zamiar przeprowadzać stosując tylko tą maść. Wszystkim polecam jeśli chcecie móc prowadzić taki tryb życia, jak przed chorobą.

Kamil, 34 lata, inżynier procesu, Wrocław