Szczerze odradzam. Proctolact m – opinie po drogim placebo

Mam 46 lat i za sobą wiele przykrych doświadczeń w walce z hemoroidami. Z racji tego, że pracuję jako pośrednik handlowy i prowadzę mało aktywny tryb życia dały mi one mocno popalić. Wiele godzin spędzonych w aucie i brak czasu na zadbanie o własny “interes” doprowadziły do zabiegu, za który musiałem sporo zapłacić, bo NFZ refunduje tylko leczenie operacyjne. 

Po zabiegu niestety problem znów powrócił. Farmaceuta w aptece polecił mi środek ProctoLact M.

Proctolact m opinie

Za 10 saszetek płaciłem ponad 20 zł a starczały na tylko 5 dni. Nie widziałem żadnej poprawy, jak to zwykle bywa przy suplementach. Na dodatek dostałem potwornej zgagi i pojawiły się problemy z załatwianiem. Na trzeci dzień już od samego zapachu tego preparatu dostawałem mdłości. Mimo wszystko walczyłem z tym wynalazkiem 3 tygodnie.

Samo rozrabianie zajmowało sporo czasu. Trzeba było go rozpuścić i odczekać jakiś czas. Dopiero wtedy można było ho wypić. Miałem tego dość. ProctoLact M w ogóle nie spełnił swojego zadania.

Zaczęła się walka o przetrwanie, bo nie mogłem pozwolić sobie na kolejną absencję w pracy spowodowaną pobytem w szpitalu i rekonwalescencją.

Zrażony złymi doświadczeniami z ProctoLact M bałem się zacząć stosować coś, co będzie wymagało podawania doustnego. Z racji tego, że większość czasu spędzam w aucie czopki też odpadały. Poza tym jakoś od małego zawsze miałem z nimi problem. Nie pozwalałem na wkładanie sobie czegoś w odbyt.

Przeglądając setki stron i for internetowych trafiłem na produkt o nazwie Varosin Forte Max.

Varosin Forte Max opinia

Nie było o nim jakoś bardzo dużo opinii, ale za to same bardzo pozytywne. Nie zastanawiałem się długo i zamówiłem jedno opakowanie. Kontakt z ich biurem obsługi przebiegał bardzo sprawnie. Dużo mi wyjaśniono i rozwiano wiele wątpliwości związanych ze stosowaniem Varosinu na hemoroidy. Przeprowadzić taką rozmowę za pośrednictwem formularza jest dużo łatwiej. Jest to mniej krępujące.

Maść przyszła bardzo szybko i od razu zacząłem stosowanie jej. Może to było głupie, ale używałem jej dwa razy dziennie, plus za każdym razem gdy się załatwiłem. I tu eureka! Na efekty nie czekałem długo. Już po dwóch dniach pieczenie, swędzenie i ból podczas oddawania stolca diametralnie się zmniejszył. Zniknęła krew na papierze i bieliźnie.

Z czasem dawkowanie zacząłem zmniejszać. Przy tej mojej początkowo częstszej aplikacji jedno opakowanie wystarczyło mi na ponad dwa miesiące.

Z racji obawy o to, że objawy powrócą zamówiłem dodatkowe dwa, bo po wejściu na stronę okazało się, że jest promocja 50%!

Teraz stosuję Varosin Forte Max raz dziennie i w sumie problem hemoroidów stał się dla mnie zupełnie obcy. Powróciła pewność siebie i radość z życia. Bez lęku o to czy za tydzień znów nie wyląduje w klinice szukając ratunku.

Każdemu znajomemu polecam ten produkt, bo mi pomógł w błyskawicznym tempie a stosowanie go jest w 100% bezpieczne.

Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam! A jeśli macie pytania, to śmiało do nich piszcie, bo pracowników w obsłudze klienta inne firmy mogą im pozazdrościć!

Pozdrawiam Paweł z Katowic.