Szczerze odradzam. Proctolact m – opinie po drogim placebo

Mam 46 lat i za sobą wiele przykrych doświadczeń w walce z hemoroidami. Z racji tego, że pracuję jako pośrednik handlowy i prowadzę mało aktywny tryb życia dały mi one mocno popalić. Wiele godzin spędzonych w aucie i brak czasu na zadbanie o własny “interes” doprowadziły do zabiegu, za który musiałem sporo zapłacić, bo NFZ refunduje tylko leczenie operacyjne. 

Po zabiegu niestety problem znów powrócił. Farmaceuta w aptece polecił mi środek ProctoLact M.

Proctolact m opinie

Za 10 saszetek płaciłem ponad 20 zł a starczały na tylko 5 dni. Nie widziałem żadnej poprawy, jak to zwykle bywa przy suplementach. Na dodatek dostałem potwornej zgagi i pojawiły się problemy z załatwianiem. Na trzeci dzień już od samego zapachu tego preparatu dostawałem mdłości. Mimo wszystko walczyłem z tym wynalazkiem 3 tygodnie.

Samo rozrabianie zajmowało sporo czasu. Trzeba było go rozpuścić i odczekać jakiś czas. Dopiero wtedy można było ho wypić. Miałem tego dość. ProctoLact M w ogóle nie spełnił swojego zadania.

Zaczęła się walka o przetrwanie, bo nie mogłem pozwolić sobie na kolejną absencję w pracy spowodowaną pobytem w szpitalu i rekonwalescencją.

Zrażony złymi doświadczeniami z ProctoLact M bałem się zacząć stosować coś, co będzie wymagało podawania doustnego. Z racji tego, że większość czasu spędzam w aucie czopki też odpadały. Poza tym jakoś od małego zawsze miałem z nimi problem. Nie pozwalałem na wkładanie sobie czegoś w odbyt.

Przeglądając setki stron i for internetowych trafiłem na produkt o nazwie Varosin Forte Max.

Varosin Forte Max opinia

Nie było o nim jakoś bardzo dużo opinii, ale za to same bardzo pozytywne. Nie zastanawiałem się długo i zamówiłem jedno opakowanie. Kontakt z ich biurem obsługi przebiegał bardzo sprawnie. Dużo mi wyjaśniono i rozwiano wiele wątpliwości związanych ze stosowaniem Varosinu na hemoroidy. Przeprowadzić taką rozmowę za pośrednictwem formularza jest dużo łatwiej. Jest to mniej krępujące.

Maść przyszła bardzo szybko i od razu zacząłem stosowanie jej. Może to było głupie, ale używałem jej dwa razy dziennie, plus za każdym razem gdy się załatwiłem. I tu eureka! Na efekty nie czekałem długo. Już po dwóch dniach pieczenie, swędzenie i ból podczas oddawania stolca diametralnie się zmniejszył. Zniknęła krew na papierze i bieliźnie.

Z czasem dawkowanie zacząłem zmniejszać. Przy tej mojej początkowo częstszej aplikacji jedno opakowanie wystarczyło mi na ponad dwa miesiące.

Z racji obawy o to, że objawy powrócą zamówiłem dodatkowe dwa, bo po wejściu na stronę okazało się, że jest promocja 50%!

Teraz stosuję Varosin Forte Max raz dziennie i w sumie problem hemoroidów stał się dla mnie zupełnie obcy. Powróciła pewność siebie i radość z życia. Bez lęku o to czy za tydzień znów nie wyląduje w klinice szukając ratunku.

Każdemu znajomemu polecam ten produkt, bo mi pomógł w błyskawicznym tempie a stosowanie go jest w 100% bezpieczne.

Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam! A jeśli macie pytania, to śmiało do nich piszcie, bo pracowników w obsłudze klienta inne firmy mogą im pozazdrościć!

Pozdrawiam Paweł z Katowic.

7 Odpowiedzi do Szczerze odradzam. Proctolact m – opinie po drogim placebo

  1. Witołd Jasiński napisał(a):

    Varosin Forte Max. Mało. Drogo. ALE JAK DOBRZE! Chryste. Nie trzeba nawet wiele stosować samego żelu i przez długo, a hemoroidy znikają jak grzyby po deszczu się pojawiają. Czysta słodycz życia.

  2. Martyna Nowicka napisał(a):

    Zawsze się zastanawiam skąd się biorą te firmy, które robią następne czopki, które są równie beznadziejne jak 100 innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *