Tani chwyt marketingowy czyli Criorectum Protect – opinie po rozczarowaniu

Jedną ze wstydliwych, często pozostających w sferze tabu kwestiach dotyczących zdrowia jest problem hemoroidów. Ten bardzo pospolity problem zdrowotny często w zastraszającym tempie staje się przyczyną kłopotów w różnych płaszczyznach naszego życia. Niestety jestem osobą mało aktywną. Sport miałem okazję ostatni raz uprawiać w liceum. Specyfika mojej pracy wymaga ode mnie długich godzin pracy przy komputerze, a ze względu na brak czasu dojeżdżam do niej wyłącznie samochodem. Taki tryb życia sprzyja powstawaniu i rozwojowi tych przykrych dolegliwości. Ciągle narzekam na uporczywy ból, a codzienne wizyty w toalecie stają się katorgą i przyczyną niepotrzebnego stresu. Ból bywa tak ostry i przenikliwy, iż nie mogę skoncentrować uwagi na codziennych obowiązkach, unikam również spotkań z ludźmi. Nie potrafię po prostu się wyluzować.

Istnieje wiele sposobów na walki z hemoroidami. Zrezygnowałem z rozwiązań operacyjnych ze względu na strach przed możliwymi powikłaniami. Wiele moich znajomych również ostrzegało mnie przed tego typu praktykami. Zdecydowałem się na stosowanie czopków Criorectum Protect.

criorectum opinie

Niestety hojne obietnice producenta okazały się być jedynie iluzją i tanim chwytem marketingowym. Przez długi okres czasu zmagałem się z tymi samymi objawami co na początku. Mimo długiego i wytrwałego stosowania problemy nie ustawały. Ciągłe pieczenie i boleści nie ustawały, skóra w okolicach odbytu zaczęła pękać. Próbowałem zasięgnąć porady dobrego specjalisty z długoletnim stażem. Nakazał odstawić powyższe czopki i zaproponował inne rozwiązanie.

Zgodnie z wytycznymi mojego lekarza zdecydowałem się stosować maść Varosin Forte Max. Jestem osobą o usposobieniu stoickim, zawszę muszę wszystko sprawdzić, a do nowości podchodzę raczej sceptycznie. Dodatkowo długotrwała “batalia” z hemoroidami sprawiła, iż przestałem wierzyć w powodzenie jakiejkolwiek kuracji. Jakież było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłem jakie efekty daje nowa maść. Docelowo można ją stosować również na żylaki nóg, a więc jest bardzo uniwersalnym preparatem. Maść ma bardzo przyjemną konsystencję, a jej aplikacja nie sprawia bólu, jak to się często dzieje w przypadku tanich podróbek. Jej unikalna formuła regeneruje uszkodzone tkanki oraz zapobiega nawrotowi choroby. Już po kilku aplikacjach zaczynałem odczuwać ulgę. Codzienne czynności przestały być dla mnie problemem.

Varosin Forte Max opinia

Uważam, iż jedną z najlepszych inwestycji w naszym życiu jest inwestycja w nasze zdrowie i naszych bliskich. Dlatego z czystym sumieniem polecam środek Varosin Forte Max, który zdecydowanie króluje wśród preparatów przeznaczonych do walki z hemoroidami. Nie pozwól, aby tego typu dolegliwości obniżyły jakość twojego życia. Kto raz spotkał się z hemoroidami ten wie, jak bardzo potrafią zatruć funkcjonowanie dnia codziennego. Dziś czuję się szczęśliwy, że moje problemy należą do przeszłości i nie wstydzę się o nich mówić. Polepszyły się również moje kontakty z ludźmi i nareszcie osiągnąłem pożądany spokój ducha. Ty też możesz uwolnić się od problemów i być szczęśliwy, czego życzę Ci z całego serca.