Tego nie kupujcie! Posterisan czopki – opinie po beznadziejnej kuracji

Zbyt długie spędzanie czasu w pozycji siedzącej przynosi swoje negatywne skutki. W moim przypadku pojawiły się hemoroidy. Ból, pieczenie, swędzenie – te objawy były bardzo dokuczliwe i przez nie odczuwałam bardzo duży dyskomfort. Siedzenie również niosło za sobą dyskomfort, ale innego wyjścia nie miałam. Pracować przecież trzeba. Zaczęłam stosować domowe sposoby, aby pozbyć się problemu. Na początku stosowałam tak zwane nasiadówki, zaczęłam pić bardzo dużo wody, oraz robiłam więcej przerw, aby wstać i przejść się po biurze. Jednak te sposoby wcale mi nie pomagały. Musiałam zakupić odpowiedni środek, który pozwoliłby mi pozbyć się wstydliwych dolegliwości.

Pierwsze leki, po które sięgnęłam to posterisan czopki.

Posterisan czopki opinie

Dzięki im stosowaniu miałam pozbyć się świądu i pieczenia. To były najbardziej dokuczliwe objawy, dlatego chciałam się ich pozbyć jak najszybciej, abym mogła znów normalnie funkcjonować. Z dostępnych leków, posterisan czopki wydały mi się najbardziej skuteczne. Opis był zachęcający do ich zakupu. To wpłynęło na moją decyzję, dlatego też je kupiłam. W rzeczywistości mój problem jeszcze bardziej się pogłębił od stosowania czopków. Hemoroidy zaczęły pękać, co przyniosło jeszcze większy dyskomfort niż wcześniej. Po 3 dniach stosowania odstawiłam posterisan. Zamiast zwalczyć problem, to jeszcze bardziej się pogłębił. Myślałam, że zwariuje od tego swędzenia i pieczenia.

Najgorsze, że problem związany z hemoroidami jest wstydliwym tematem. Nie miałam śmiałości zapytać kogoś z mojej grupy znajomych, bądź podpytać członków rodziny czy mieli taki problem, a jeśli tak, to co było najskuteczniejsze w leczeniu. Dla mnie to był temat tabu. Ale było ze mną coraz gorzej, więc zaczęłam szukać pomocy w internecie. Tam pozostawałam anonimowa. Po przeszukaniu sieci uświadomiłam sobie, że hemoroidy to nic innego jak żylaki odbytu. Skoro tak, to postanowiłam kupić maść Varosin Vorte Max.

Varosin Forte opinie

Jest to maść, którą stosuje się na żylaki. Kiedyś ją stosowałam, ponieważ miałam nogi pokryte od kolana w dół w żylakach i w krótkim czasie ten produkt zwalczył mój problem nóg. Od dawna nie zmagałam się z tym problemem, więc musiałam zakupić maść, ponieważ już jej nie miałam w domu. Wiedziałam już bardzo dobrze jak fantastyczny jest ten produkt. Po zakupie tego kremu zaczęłam smarować mój odbyt. Tak jak przypuszczałam, również w tym przypadku Varosin Vorte Max okazał się rewelacyjny. Po około tygodniu hemoroidy znikły bezpowrotnie. Tak jak w przypadku powiększonych żył na nogach – tak i z hemoroidami –  świetnie poradził sobie ten krem.

Dzięki odpowiedniemu kremowi znów mogę z uśmiechem chodzić do pracy. Jednak najważniejsze jest to, że nie musiałam iść do lekarza, ponieważ wstydziłabym się omawiać ten problem. Dla większości osób hemoroidy są tematem tabu, choć tak naprawdę coraz więcej osób cierpi na tę chorobę. Nic dziwnego, że nosi ona miano choroby cywilizacyjnej. Jednak dzięki Varosin Vorte Max nie mam już z nią styczności. W łatwy, szybki i skuteczny sposób pozbyłam się mojego wstydliwego problemu.

6 Odpowiedzi do Tego nie kupujcie! Posterisan czopki – opinie po beznadziejnej kuracji

 1. Salomea Kalinowska napisał(a):

  a ja tu tylko cichutko napomknę, że stosowałam Varosin Forte Max po tym jak przez wakacje pracowałam w korpo i nabawiłam się hemoroidów i w 1 miesiąc wszystko usunął. nie został nawet ślad

 2. Iwona Pawłowska napisał(a):

  Nie wiem skąd ta popularność czopków hemoroidy, ktoś mi wyjaśni?

  • Konstancja Nowak napisał(a):

   Pewnie ludzie myślą, że skoro hemoroidy pojawiają się W albo koło tego otworu… to i tam powinni wkładać tabletki.

  • Marcelina Olszewska napisał(a):

   Ja myślę, że to wynika z tego, że większość osób kojarzy z dzieciństwa czopki jako ostateczne środki stosowane przez matkę, by wyleczyć dziecko. A, że gdy ludzie są dorośli to chcą pozbyć się wszystkiego natychmiast… a zwłaszcza, takich hemoroidów – to sięgają po nie tak szybko.

   • Iwona Pawłowska napisał(a):

    Ach, no tak. To ja tu tylko napomknę, że badania wykazują bardzo prostą korelację, a nawet nie tyle co korelację, co przyczynowo-skutkowy ciąg i jest on dość smutny, ale zarazem może nam pozwolić dużo zmienić. w zasadzie 68% czopków w żaden sposób nie wpływa na hemoroidy, a 35% wpływa tylko na potencjalne przyszłe. Zaledwie około ~15 marek czopków w jakiś sposób niweluje już istniejące hemoroidy, a to przecież tragedia.

    nie stosować!!!

Dodaj komentarz