Dobenox Forte – opinie po nieudanej kuracji

Tabletki Dobenox Forte

Hemoroidy pojawiły się u mnie niespodziewanie i nie bardzo wiedziałam jak sobie z nimi poradzić. Miałam nadzieję, że hemoroidy jak same przyszły tak i sama odejdą, ale niestety nic z tego. Dolegliwości nasilały się i oprócz delikatnego krwawienia doszło też do uporczywego świądu i bólu. Musiałam znaleźć jakąś pomoc. Przez te hemoroidy wstydziłam się wychodzić na randki. Czułam wciąż jakiś dyskomfort i nie mogłam być sobą. W taki sposób zaczęłam moją przygodę z przeróżnymi środkami na zwalczanie hemoroidów.

Dobenox Forte a opinie farmaceutów

W aptece farmaceutka zaproponowała mi Dobenox Forte w formie tabletek doustnych. Na początek zaczęłam stosować jedną kapsułkę po posiłku ale po paru dniach nie odczułam żadnej poprawy. Zgodnie z ulotką, zaczęłam stosować dwie kapsułki na dobę. I tu faktycznie jakby krwawienia nieznacznie się zmniejszyły ale niestety zaczęłam odczuwać bóle żołądka i pojawiły się sporadyczne biegunki. Mimo to, dokończyłam opakowanie ale efekty kuracji nie były zadowalające. Świąd nadal się utrzymywał a to chyba jest najgorszy z objawów hemoroidów. A do tego te nudności i biegunki.

Tabletki Dobenox Forte to nie był dla mnie niestety najszczęśliwszy wybór.

Musiałam szukać dalej. I tak trafiłam na coś lepszego!

Mimo skrępowania, powiedziałam swojej koleżance z czym się borykam – zauważyła, że mam jakiś kłopot bo ciagle się wierciłam. Powiedziała mi, że też miała ten problem po ciąży i że stosowała maść, która jej pomogła. Sprawdziła w domu co to było i wysłała mi jej nazwę smsem. To była maść na żylaki Varosin Forte. Zdziwiłam się, że maść na żylaki może pomóc przy hemoroidach, ale doczytałam, że hemoroidy to żylaki odbytu. Samo to, że była w formie maści było fajne. Czułam, że działam konkretnie w miejscu mojego problemu. Po dwóch dniach stosowania już poczułam sporą różnicę. Swędzenie wyraźnie się zmniejszyło. Maść daje takie odczucie chłodu i chwilowej ulgi. Po tygodniu stosowania wiedziałam, że są efekty. Ból znacznie ustąpił a hemoroidy wyraźnie się zmniejszyły. To spowodowało, że odczuwałam mniejszy ból i dyskomfort podczas siedzenia i podczas wizyt w toalecie.

Maść stosowałam przez ok 3 tygodnie po dwa, czasem trzy razy dziennie.

Później już zdarzało się nawet, że zapominałam o jej stosowaniu bo miałam wrażenie, że hemoroidy ustąpiły. Guzki nie były już wyczuwalne i nie było już krwawienia. Jestem zachwycona! A najważniejsze, że przestało swędzieć. W końcu mogłam żyć normalnie. Wiem, że to jest krępujący problem i czasem wstyd iść do apteki czy lekarza i mówić o hemoroidach. Maść Varosin Forte kupiłam w internecie i nie musiałam nikomu nic tłumaczyć. Gdy mój problem praktycznie zniknął, mogłam zacząć randkowanie. Chciałam znaleźć w końcu tę właściwą osobę. I mam nadzieję, że mi się udało! Na randkach jestem wesoła i uśmiechnięta, nic nie rozprasza mojej uwagi. Mogę spokojnie skoncentrować się na tym co dla mnie najważniejsze. Z czystym sumieniem polecam tę maść, gdyż wiem, że jest skuteczna i naprawdę szybko i efektywnie działa. Mi Varosin Forte przywrócił radość życia. Każdy kto ma hemoroidy, wie o czym mówię. Z tym się nie da normalnie żyć! Więc nie zastanawiaj się długo i daj sobie pomóc. Każdemu polecam.