Procto Hemolan krem – opinie. Strata czasu i pieniędzy

Witam wszystkich, mam na imię Marek, mam 56 lat. Jakoś na przełomie września i października zeszłego roku zacząłem mieć poważne problemy z hemoroidami. Co prawda dużo wcześniej już występowały delikatne objawy hemoroidów, natomiast nie robiłem z tym absolutnie nic. Jako, że zazwyczaj takie problemy nie są okazją do chwalenia się, lub opowiadania o tym znajomym, to zachowałem to dla siebie.

Stwierdziłem, że poszukam informacji w internecie o tym, jakie są skuteczne leki na tego typu sprawy. znalazłem informacje o Procto hemolan.

Procto Hemolan krem opinie

Krem ten służy do stosowania właśnie na hemoroidy. Poza tym. ten lek jest często polecany w reklamach telewizyjnych. dlatego nie miałem żadnego problemu z wykupieniem go. Co prawda zamówiłem go przez internet, ponieważ jak wiadomo mężczyźni raczej nie są skłonni kupować takich rzeczy w aptece ;). No, bynajmniej ja nie jestem do tego skłonny. Zacząłem używać ten krem zgodnie z zaleceniami producenta. Nie wiedziałem jak szybko mam liczyć na efekty, więc poczekałem najpierw około 2 tygodnie, ale nic niestety się nie zadziało w kwestii poprawy mojego zdrowia – jak chodzi o hemoroidy. Po trzech, czterech tygodniach trochę byłem zdenerwowany, ponieważ niestety ten lek nie działał!!! Nie wiem z jakich przyczyn nie odczułem żadnej poprawy, no ale stwierdziłem, że w takim razie będę musiał zapisać się do lekarza. Czytaj – trauma!

Jednak najpierw poczytałem więcej, na różnego typu forach internetowych i znalazłem nowy lek, (a przynajmniej ja o nim nigdy nie słyszałem), który nazywa się Varosin Forte Max – jest to taka maść, też w kremie na hemoroidy. No i postanowiłem, że jeszcze spróbuję tego rozwiązania, ponieważ na prawdę nie spieszyło mi się, żeby komukolwiek o tym mówić, a co dopiero pokazywać różne części ciała u lekarza.

Varosin Forte Max opinia

Po pierwszych dwóch tygodniach oczywiście nie zauważyłem żadnej różnicy. Już trochę się załamałem, że jednak nie przyjdzie mi tak łatwo wyleczenie hemoroidów. Natomiast po około trzech tygodniach od rozpoczęcia używania tego produktu, zauważyłem, że krwawienie, które niestety występuje przy tego typu problemie, zdarzało się już rzadziej. Już nie występowało ono codziennie, a dwa trzy razy w tygodniu – mały sukces. I właściwie po około dwóch miesiącach stosowania Varosin Forte Max te problemy co prawda jeszcze nie wyeliminowały się całkowicie, natomiast odczułem dużą ulgę i wielką poprawę. Myślę, że w miarę stosowania tej maści dalej, to będzie jeszcze lepiej i będą jeszcze lepsze efekty.

Niestety zawiodłem się na Procto hemolan w kremie, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, ponieważ cieszę się, że znalazłem coś, co faktycznie u mnie działa. Dlatego polecam wszystkim bardzo serdecznie moje odkrycie, ponieważ ci, którzy mają problemy tego typu, wiedzą jak męczące jest zmaganie się z hemoroidami. Teraz już nie mam stresów, ani złego samopoczucia związanego z tą krępujące sytuacją. Czuję się dużo lepiej – i nie mam tu na myśli tylko wyeliminowania krępującego problemu, ale i czuję, że żyję 😀 Polecam serdecznie.