Saszetki Fibraxine – opinie i przestroga przed stratą pieniędzy

Kto nie miał w życiu hemoroidów, ten nie poznał prawdziwego bólu. Tak zwane żylaki odbytu przez bardzo długi okres czasu utrudniały mi codzienne funkcjonowanie. Prawdopodobnie zostały wywołane moim mocno siedzącym trybem życia oraz pasją – jazdą konną. Zaczęło się niewinnie – od swędzenia odbytu. Zignorowałem to totalnie, gdyż niedawno zmieniłem dietę i myślałem, że właśnie to było powodem swędzenia. Okazało się jednak, że były to początki hemoroidów. Dowiedziałem się o tym niestety zbyt późno, w momencie kiedy zobaczyłem trochę krwi na papierze toaletowym. Nie muszę chyba mówić jak bardzo się wtedy przestraszyłem. Z drugiej strony okropnie wstydziłem się wizyty u lekarza. Poczytałem jednak trochę w Internecie na temat tej choroby i to, w połączeniu z strachem przed poważnymi konsekwencjami, sprawiło że ostatecznie wybrałem się na wizytę lekarską.

U lekarza, na szczęście dowiedziałem się, że jeszcze nie jestem w poważnym stadium choroby i do wyleczenia wystarczą mi saszetki z proszkiem “Fibraxine”.

Firaxine opinie

Niestety, okazało się, że jednak nie wystarczyły. Guzki wcale nie przestały być mniej uciążliwe. Ba, wydaje mi się, że podczas kuracji mój stan jeszcze się pogorszył. Krew pojawiała się na papierze po każdym wypróżnieniu, które w dodatku były obarczone dość dużym bólem. Postanowiłem dodatkowo poszukać pomocy na własną rękę. W taki sposób natrafiłem na maść “Varosin Forte Max”. Środek ten miał całkiem pozytywne recenzje, więc kupiłem go celem przetestowania.

Leczenie za pomocą “Varosin Forte Max” okazało się bardzo dobrym pomysłem. Przejdźmy jednak do rzeczy.

Varosin Forte Max opinia

Kuracja za pomocą tej maści była szybka i bezbolesna. Już po kilku dniach ustało krwawienie z odbytu, co przyjąłem z ogromnym zadowoleniem, gdyż właśnie ten aspekt choroby przerażał mnie najbardziej. Nieco dłużej musiałem poczekać na ustąpienie kolejnych objawów jakimi był ból odbytu oraz uporczywe swędzenie. Po prawdzie sam ból zniknął również w mgnieniu oka, jednak ze swędzeniem musiałem walczyć dość długo. Obyło się na szczęście na jednej tubce maści “Varosin Forte Max”, mimo że profilaktycznie kupiłem już następną. Byłem ogromnie rad, że przypadkowo znaleziona maść okazała się aż takim dobrym produktem i już chwilę później poleciłem ją mojemu teściowi, który jak się okazało również zmagał się z hemoroidami. Miał je co prawda nieco bardziej zaawansowane, jednak również i jemu “Varosin Forte Max” zaczął pomagać. W chwili, gdy to piszę, kończy on już powoli swoją kurację.

“Varosin Forte Max” okazał się świetnym jakościowo produktem. W pełni bezpieczny, składający się z naturalnych składników, okazał się dużo lepszy od chemicznych wytworów konkurencji. Pomógł mi, pomógł mojemu teściowi. Gorąco i szczerze polecam wszystkim borykającym się z problemami bolesnych hemoroidów. Ta maść okaże się remedium na Wasze problemy.

Obecnie, już po wyleczeniu postanowiłem bardziej zadbać o siebie, tak by już nigdy nie mieć problemu z hemoroidami, które, jak się dowiedziałem, mogą powrócić. Gdyby się to jednak stało, wiem, że mam “Varosin Forte Max”.

6 Odpowiedzi do Saszetki Fibraxine – opinie i przestroga przed stratą pieniędzy

 1. Paweł Dudek napisał(a):

  Kiedyś byłem na tyle naiwny, że naprawdę brałem SUPLEMENT DIETY jako środek, który miał pozbyć się moich hemoroidów. Gdy piszę to wprost – nie widzicie nawet jak to absurdalnie brzmi? Ech, sporo życia się na tym zmarnowało.

  • Mateusz Szymański napisał(a):

   Dlatego propsuję autorowi artykułu. Wybrał coś co działa, i coś co nie działa – i porównanie jest dobitne. Varosin może nie zawsze jest perfekcyjny, miewa swoje gorsze momenty – ale generalnie jest lekiem, który raczej podczas regularnej kuracji Ci nię zawiedzie.

   Taki Fibraxine czy jakikolwiek inny suplement diety… to nawet może lepiej nie wspominać, bo zawód to się już czuje, jak się o nich myśli.

 2. Stefania Nowakowska napisał(a):

  W sumie cieszę się, że takie bezwartościowe suplementy diety jak Fibraxine są pokazywane w takich porównaniach, bo dzięki temu może ludzie się nauczą, jak bardzo bezsensowne one są z samej swojej podstawowej zasady.

  • Felicyta Maciejewska napisał(a):

   Zawsze mnie dziwi jak przemysł farmaceutyczny zrobił sobie odgałęzienie w owych suplementach i jak je wtyka w obecnych czasach wszędzie każdemu na siłę, dramat.

   • Radomił Kaczmarek napisał(a):

    Zrozumiałbym, gdyby to była jeszcze naturalna ogólna ochrona albo reklama by poprawić całość życia… ale oni dają te śmieszne, kolorowe tabletki mówiąc między innymi “ULECZYMY TWOJE HEMOROIDY”. Ech.

    • Hipolit Kamiński napisał(a):

     Tak, wracając do zdania osoby rozpoczynającej – cóż, myślę, że oddolna postawa krytykowania takich szaleństw nigdy się nie skończy, a nawet wręcz przeciwnie, będzie się tak popularyzowała, jak to wygląda obecnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *