Siemie lniane – opinie o naturalnej terapii na hemoroidy

Siemię lniane mi nie pomogło

Od dłuższego czasu zmagałam się z nieprzyjemnym problemem jakim są hemoroidy. Praca, w której przez 8 godzin pracuje przed komputerem, brak ruchu nieodpowiednia diety doprowadziły do sytuacji gdzie standard mojego życia przez tą jakże nie miłą przypadłość drastycznie spadł. postanowiłam więc pewnego dnia, że muszę z tym walczyć po przeczytaniu wielu porad jak sobie poradzić z hemoroidami doszłam do wniosku, że w moim przypadku najlepiej zadziała środek naturalny, wiele pozytywnych opinii spowodowało że pełna zapału postanowiłam zmienić swoje życie przy pomocy siemienia lnianego.

Dlaczego siemię lniane? Opinie o skuteczności wyczytałam gdzieś w internecie.

Pierwsze dni były istnym koszmarem, myślę, że każdy kto chociaż raz spróbował tegoż specyfiku wie o czym mówię. Ja zdecydowałam na formę płynną i tak każdego poranka rozpoczynałam dzień od szklanki wody właśnie z siemieniem lnianymi. Kleisty napój z trudem przechodził mi przez gardło, jednak motywowała mnie myśl o efektach jakie uda mi się dzięki temu osiągnąć. Po paru dniach mój przewód pokarmowy odmówił jednak posłuszeństwa i postanowiłam, że od tej pory będę dodawała siemię lniane do sałatek i różnego innego rodzaju potraw, co prawda jeśli chodzi o kwestie smakowe było nieco lepiej nie zauważyłam żadnych efektów.

Pomyślałam więc, że to porostu kwestia czasu, że za krótko stosuje kurację aby to przyniosło jakieś efekty. Męczyłam się tak przez kolejne 3 miesiące, dodam również, że zmieniłam dietę, wdrożyłam do mojego planu dnia jakąś aktywność ruchową czyli wszystko to co doradzali we wszystkich poradnikach. Problem jednak nie znikał, nie zauważyłam kompletnie żadnych efektów, oprócz codziennych mdłości związanych z przyjmowaniem siemienia lnianego.

Musiałam zdecydować się na coś skutecznego.

Nie ukrywam, że po takim okresie gdzie naprawdę robiłam wszystko według zaleceń, a nie otrzymałam żadnych efektów strasznie się zniechęciłam do dalszych działań, przerażała mnie perspektywa życia z tak uciążliwą przypadłością. Mimo niechęci i braku wiary w powodzenie w to, że uda mi się pozbyć hemoroidów, rozpoczęłam poszukiwania w internecie, szukałam środków, które miałyby potwierdzenie swoje skuteczności chociażby przez pozytywne opinie, to jednak jeszcze bardziej mnie załamało gdyż każdy środek miał zarówno mnóstwo pozytywnych opinii jak i negatywnych, to sprawiło, że poddałam się już całkiem.

Moja mama poleciła mi rewolucyjną maść!

Przełomowym momentem była rozmowa z moją mamą, zwierzając się jej z mojego wstydliwego problemu jakim są hemoroidy wyznałam, jak bardzo mi to utrudnia codzienne funkcjonowanie i że w żaden sposób nie mogę się tego pozbyć i w tym momencie moja kochana mama zapytała czemu wcześniej nie przyszłam do niej po poradę tylko na siłę szukałam rozwiązania w internecie, na małej kartce dostałam nazwę Varosin Forte. Mimo zniechęcenia udałam się do apteki z myślą, że jest to moja ostatnia próba i mimo, że nie wierzyłam, że cokolwiek jest mi w stanie pomóc codziennie stosowałam Varosin Forte oczywiście nie było po pierwszych użyciach efektów, ale ku mojemu zdziwieniu po jakimś czasie zauważyłam, że moje hemoroidy się zmniejszają, nie była to jakaś drastyczna zmiana od razu ale można było zauważyć, że z czasem robią się coraz mniejsze. Po pewnym czasie ból, świąd i ogólne uczycie dyskomfortu również zaczęło znikać. Maść tą stosuję cały czas na ten moment mój problem z hemoroidami zmniejszył się do tego stopnia, że praktycznie w ogóle tego nie odczuwam. W końcu mogę normalnie funkcjonować bez dyskomfortu, cieszę się, że udało mi się trafić właśnie na Varosin Forte i szczerze polecam każdemu kto zmaga się z podobnym problemem.