• Eliminuje hemoroidy
 • Zwalcza ból, pieczenie i swędzenie
 • Zawiera wyciąg z kasztanowca
 • 100% naturalny skład

cena/jakość: 5/5

Rectostop Ultra – opinie o ULTRA rozczarowaniu

rectostop min

Przez wiele lat nawet nie wiedziałem, czym są hemoroidy. Dopiero w okolicach 45 roku życia po raz pierwszy pojawił się u mnie ten problem. Czułem się tym wyjątkowo zawstydzony: w okolicach odbytu pojawiało się krwawienie, miałem duże problemy z wypróżnianiem się, w końcu też doskwierał mi duży ból. Było to na tyle uciążliwe, że czułem się strasznie niekomfortowo w pracy. Hemoroidy w końcu wiązały się z utrudnionym dbaniem o higienę i obawiałem się, ze moi współpracownicy w jakiś sposób wyczują moją dolegliwość. Musiałem szybko poradzić sobie z problemem i byłem w związku z tym gotów na absolutnie wszystko.

Najbardziej oczywistym rozwiązaniem była według mnie jakaś maść służąca zwalczaniu hemoroidów. W aptece polecono mi Rectostop. Wprawdzie nigdy wcześniej nie słyszałem o tym specyfiku, ale postanowiłem dać mu szansę. Smarowałem się tym kremem przez ponad dwa tygodnie, niemniej jednak nie odczułem żadnej wyraźnej poprawy. Nieco mnie to zdenerwowało, ale w aptece powiedziano mi, że być może mój problem jest na tyle poważny, że muszę spróbować czegoś mocniejszego. I tak zaproponowano mi Rectostop Ultra.

Rectostop ultra opinie

Tym razem byłem już dobrej myśli: w końcu Rectostop Ultra miał być przeznaczony właśnie do poważniejszych przypadków, takich jak mój. Nic a nic jednak się nie zmieniło. Miałem wrażenie, że to dokładnie ten sam krem, co wcześniej. Po kolejnych dwóch tygodniach kuracji wiedziałem już, że Rectostop nie jest w stanie w żaden sposób mi pomóc. Maść okazała się nieskuteczna.

Dlatego tym razem sięgnąłem nie po krem, a po jakieś czopki. Nienawidziłem czopków, ale zaciskałem zęby i stosowałem je. Efektu pewnie się domyślacie: niepotrzebnie tylko się nacierpiałem, nic bowiem mi nie dawały. Sam już nie wiedziałem, gdzie szukać pomocy: czy dalej próbować następnych preparatów, a może zgłosić się do lekarza? W desperacji wybrałem tą drugą opcję. Na szczęście medyk nie spieszył się z wysłaniem mnie na stół operacyjny, a polecił mi Varosin Forte Max.

Varosin Forte Max opinie

Jakie to szczęście, że mój lekarz znał tą fantastyczną maść przeciw hemoroidom! Wielka szkoda, nie poszedłem do niego od razu, a wcześniej wypróbowałem całą tonę różnych, nieskutecznych preparatów. Varosin Forte Max w mgnieniu oka pomógł mi zażegnać problem. Już na drugi dzień odczuwałem mniejszy dyskomfort, ustały krwawienia i zmniejszył się ból. A po jakichś pięciu dniach te okropne hemoroidy zniknęły zupełnie. Efekty były naprawdę błyskawiczne! Varosin Forte Max był jedynym lekiem, jaki zadziałał!

W końcu czuję się tak, jak bym chciał. Nie muszę niczego się krępować, nie mam żadnych problemów z higieną, mogę też wypróżniać się bez najmniejszych problemów. Wprawdzie nacierpiałem się całe tygodnie nieskuteczne lecząc hemoroidy, ale w końcu lekarz polecił mi Varosin Forte Max, który naprawdę zmienił moje życie!

Jeżeli dotknął Was podobny problem do mojego, nie czekajcie na cud. Nie stosujcie też tej całej masy nieskutecznych preparatów, jak np. Rectostop czy Rectostop Ultra. To nic a nic nie pomaga, a tylko zabiera czas i pieniądze. Zastosujcie coś, co jest wypróbowane, działające i dające pewne efekty. Krem Varosin Forte Max jest właśnie czymś takim!

7 Odpowiedzi do Rectostop Ultra – opinie o ULTRA rozczarowaniu

 1. mariomario pisze:

  Rectostop Ultra na pewno fajnie hamuje swędzenie i przynosi ulgę. Ale wydaje mi się, że działa trochę na pierwsze objawy, bo stosowany z czasem nie wydaje się być już taki skuteczny. Ale zauważyłem to u siebie, może to tylko moje wrażenia.

  • asiula99 pisze:

   Ale tak przecież może być. Dlatego z reguły nie ma sensu stosować takich preparatów przez naprawdę długi czas. Bo tracą na sile!

   • mariomario pisze:

    Czyli Varosin też można stosować tylko przez krótki czas? Jeśli tak, to jak długo?

    • willy1990 pisze:

     Farmaceutą w prawdzie nie jestem, ale wydaje mi się, że te naturalne preparaty można stosować trochę dłużej niż preparat hmm… na receptę. To znaczy, jak na mój gust to właśnie konsekwencja i sumienność w stosowaniu jednego produktu przez dłuższy czas jest kluczem do sukcesu. Co da smarowanie przez 3 tygodnie, jeli hemoroidy nie zdążą się nawet wyleczyć.
     Jeżeli nadal masz wątpliwości, czy można stosować długo Varosin, bo pewnie na tym ci zależy, to polecam poczytać sobie może na tej stronie, bo jako oficjalna powinna mieć najwięcej informacji na temat swojego preparatu co? 😛 https://varosinforte.pl/

 2. Nie sądziłam, że Varosin Forte to taki uniwersalny preparat. Opakowanie samo w sobie sugeruje, że tylko na żylaki nóg się sprawdzi, a tu proszę! Na hemoroidy również! Będę musiała oddać swoją tubkę dla męża, żeby zaczął się wreszcie leczyć. Mi na żylaki Vaorsin bardzo pomógł, także jestem świetnej myśli!

Dodaj komentarz