• Eliminuje hemoroidy
 • Zwalcza ból, pieczenie i swędzenie
 • Zawiera wyciąg z kasztanowca
 • 100% naturalny skład

cena/jakość: 5/5

To ci NIE pomoże. Procto Hemolan tabletki – opinie po wielkim zawodzie

Witam serdecznie. Mam na imię Julia i mam ponad 20 lat. Przez ostatnie kilka tygodni, zaczęłam mieć problemy związane z hemoroidami, dlatego też szukałam skutecznej metody, aby wyleczyć ten problem bez konsultacji z lekarzem – ponieważ jak wiadomo, nie jest to przyjemna sprawa, w tego typu problemach.

Skorzystałam z forum internetowego, aby dowiedzieć się o środkach które są polecane na hemoroidy. czytałam o Procto Hemolan.

Proctohemolan

Jest to lek, który był zarówno dostępny w żelu, w tabletkach i czopkach. Ale ja zdecydowałam się na tabletki, ponieważ jest to najmniej interwencyjna metoda leczenia tej przypadłości jaką są hemoroidy. No i zdecydowałam się na zakup 20 sztuk tabletek w jednym opakowaniu. Stosowałam i dawkowałam ten lek wedle zaleceń. To znaczy przez pierwsze 4 dni używałam ich 3 razy dziennie podczas posiłku, a przez kolejne 3 dni dwie tabletki dziennie. Lek Procto Hemolan tabletki powinien w ciągu 7 dni zdecydowanie pomóc w problemie jakim są hemoroidy, ponieważ miał działać ochronnie na naczynia żylne i zwiększać perystaltykę tych naczyń. Natomiast powiem szczerze, że po zakończeniu tej kuracji siedmiodniowej, niestety nie zauważyłam żadnej zmiany. Nadal odczuwałam ból oraz krwawienie. Tak więc trochę się zawiodłam na tym leku, jednak pomyślałam że być może właśnie ten lek sprawi że żyły się regenerują, a efekt będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Dlatego poczekałam jeszcze tydzień żeby być przekonaną, że rzeczywiście nie odczułam polepszenia się stanu mojego zdrowia.

Po kolejnym tygodniu nie widziałam praktycznie żadnych zmian. Dlatego postanowiłam przejrzeć forum internetowe raz jeszcze w poszukiwaniu jakiegoś innego środka na hemoroidy. Został mi polecony lek o nazwie Varosin Forte Max. Toteż go znalazłam na ich oficjalnej stronie – https://varosinforte.pl/

Varosin Forte Max

Oczywiście i w tym przypadku zaczęłam go stosować według zaleceń producenta. Miałam nadzieję, że po pierwszym tygodniu stan hemoroidów ulegnie poprawie i przestanę chociażby odczuwać ból. No i tak rzeczywiście się stało. Te opinie odnośnie Varosin Forte Max sprawdziły się także i u mnie. Po upływie łącznie trzech tygodni widziałam zdecydowanie mniejsze krwawienia z odbytu, dlatego też zdecydowałam się na przedłużenie tej kuracji do jednego miesiąca. Po upływie równo 5 tygodni można powiedzieć, że w 90 procentach pozbyłam się problemu jakim są hemoroidy. Nie zamierzam całkowicie zrezygnować z tej maści na chwilę obecną, mimo że już jest naprawdę ogromna, ogromna poprawa. Myślę, że będę jeszcze ją stosować, żeby całkowicie już na 100% pozbyć się tego problemu.

Aktualnie jestem dużo bardziej zadowolona z życia, ponieważ nie męczy mnie już złe samopoczucie spowodowane ciągłym bólem i krwawieniem. Jestem osobą szczęśliwą, bardziej otwartą i naprawdę polecam każdemu, kto ma te problemy, ponieważ wiem jaki to jest wstyd pójść do lekarza. Mimo, że zachęcam każdego, aby jeżeli tylko ma okazję, to żeby się udał do fachowca, specjalisty – natomiast bardzo serdecznie polecam Varosin Forte Max, ponieważ na mnie zadziałał i z tego co zauważyłam również na inne osoby, które opisywały takie rzeczy na forum internetowym. Pozdrawiam serdecznie Julia.

6 Odpowiedzi do To ci NIE pomoże. Procto Hemolan tabletki – opinie po wielkim zawodzie

 1. ivano pisze:

  Procto Hemolan w wersji w kapsułkach bardzo mile mnie zaskoczył. Widzę, że ta recenzja nie jest pochlebna, ale spójrzcie, że Procto Hemolan ma naprawdę dużą dawkę diosminy i niewielką cenę. Na pewno nie zadziała od razu i doraźnie tak jak żel, którzy przecież się aplikuje w chorym miejscu, ale wydaje mi się, że ta końska dawka diosminy nie będzie obojętna dla organizmu i w jakiś sposób wzmocni żyły.

  • allona_marczecha pisze:

   Lekarz polecił mi procto hemolan i w tabletkach i do smarowania. Tak się złożyło, że tubka maści bardzo szybko mi się skończyła i w końcu zmieniłam na bardziej chłodzący krem. Ale tabletek używam do dzisiaj i widzę postępy w tym, jak goją się moje hemoroidy. Myślę, że to właśnie dzięki tabletkom.

   Przyznam, że maść była jednak dużym zawodem, bo nie przynosiła ulgi a za to brudziła bardzo bieliznę i pozostawiała niemiłe uczucie po aplikacji.

   • luissa pisze:

    Osobiście nie wyobrażam sobie leczenia hemoroidów bez działania na “Dwa fronty”. Dobra maść + dobre tabletki. Wtedy hemoroidy będą goiły się błyskawicznie. Myślę, że jeden preparat to może być ciut za mało. Osobiście muszę non stop dbać o to, żeby dostarczać organizmowi odpowiednią dawkę rutozydu, diosminy i podobnych. Ale też nie wyobrażam sobie nie używać Varosinu, bo żaden inny krem nie przynosił natychmiastowej ulgi, któa by się tak długo utrzymywała.
    Osoby, które mają hemoroidy doskonale wiedzą o tym mówię.

    • rutkowski praga północ pisze:

     A czy Varosin nie jest jakiś podobny do innych maści z kasztanowca? W aptece widziałem co najmniej 3, 4 różne maści, które miały niemal identyczny skład. Przynajmniej tak mi się wydaje.

     • Anita N. III r. farmacji pisze:

      Skład może być pozornie ten sam, ale zastanawiał się Pan kiedykolwiek, skąd ta wysoka cena?
      Nie, wcale nie ukrywam, że Varosin Forte Max ma bardzo wysoką cenę – wręcz przeciwnie. Ale proszę zwrócić uwagę, że zdobycie naprawdę dobrych ekstraktów jest bardzo trudne, biorąc pod uwagę dzisiejsze zanieczyszczenie na świecie i ogólne problemy natury ekologicznej. Roślin jest coraz mniej, a dotarcie do sprzedawców oferujących naprawdę dobre ekstrakty jest niezmiernie trudne. Coś za coś.

      Jeżeli ktoś ma wątpliwości zawsze może na własną rękę poczytać w internecie, wiele stron naprawdę dostarcza dużo recenzji, nawet ich oficjalna https://varosinforte.pl/.

 2. Górski K. pisze:

  Porządne tabletki w dobrej cenie. Trochę zbyt minimalistyczny skład, ale nie można mieć wszystkiego. Tylko trzeba uważać przy połykaniu, żeby nie robić tego na pusty żołądek, bo chyba powłoczka jest trochę zbyt agresywna dla żołądka i nudności murowane.

Dodaj komentarz